top of page

Депутатські звернення та депутатські запити: мистецтво підготовки

Оновлено: 8 серп.

10 квітня 2023 року на юридичному факультеті на базі Лабораторії юридичної техніки та проєктування був проведений майстер-клас «Депутатські звернення та депутатські запити: мистецтво підготовки». Спікеркою заходу виступила випускниця юридичного факультету ВНУ імені Лесі Українки Анастасія Шишко – помічник-консультант народного депутата України І. Констанкевич.

Маючи значний досвід у підготовці депутатських звернень та запитів, спікерка розповіла про особливості таких документів, навела низку цікавих прикладів із власної практики, звернула увагу на хибні депутатські звернення, а також поділилася враженнями від візиту до Сейму Литви та висвітлила деталі регламентації порядку звернення депутатів із запитами у литовському законодавстві.

До участі у науково-практичному заході долучилися як науково-педагогічні працівники юридичного факультету (проф. Кравчук В.М., доц. Юхимюк О.М., доц. Фідря Ю.О.), так і здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти, які також беруть активну участь у роботі Лабораторії (Колесніченко Н., Лукановська Т., Кобернюк Н., Одіон І., Лавренчук З., Крикавський Т., Войтович В., Семешко С., Стецюк О., Моргун Б., Форманюк А. та ін.).З метою поглиблення власних теоретичних знань здобувачі освіти цікавилися ефективністю та дієвістю депутатських звернень та запитів, у тому числі під час воєнного стану, сферами суспільного життя, яких найчастіше стосуються такі документи, а також способами подолання труднощів, які виникають під час підготовки депутатських звернень та запитів.


Презентація 10.04. магістри
.pdf
Download PDF • 3.34MB97 переглядів0 коментарів
bottom of page