top of page

Лекція Юлії Спас в рамках ІІ Літньої школи Європейського парламентаризму

У Волинському краєзнавчому музеї в рамках ІІ Літньої школи європейського парламентаризму, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Юлія Спас презентувала роботу Офісу Омбудсмана.

На заході були присутні представники громадських організацій, благодійних фондів, правозахисники, професорський та викладацький склад, студенти та лучани.


В рамках заходу було презентовано Щорічну доповідь Уповноваженого про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина у 2023 році.

Юлія Спас розповіла про дев’ять напрямків роботи Офісу Омбудсмана.

Зокрема, це додержання прав військових; дітей; осіб, які постраждалих внаслідок збройної агресії РФ; національних меншин; релігійних свобод, соціальних, економічних, інформаційних прав; права на справедливий суд.

Також представниця розповіла присутнім про регулярні моніторингові візити, які здійснюються працівниками регіонального представництва по всіх напрямках діяльності в межах Волинської області.По завершенню виступу всі присутні могли поставити представнику Уповноваженого запитання та отримати на них відповіді.

 Працівниця музею Людмила Пінчук провела присутнім екскурсію до Дня Конституції України на тему: «Символ твоєї свободи» та розповіла про історію Конституції та державних символів України». Присутні мали змогу подивитися експонати виставки, почути цікаві факти про становлення української державності.

18 переглядів1 коментар

1 Comment


Выбор монитора для ПК — задача, которая может показаться простой на первый взгляд, но в действительности требует учета множества факторов. Современный рынок предлагает огромное количество моделей мониторов https://telemart.ua/monitors/ каждая из которых имеет свои особенности и предназначение.

Одним из первых параметров, на который стоит обратить внимание, является разрешение экрана. Разрешение определяет четкость изображения и зависит от количества пикселей, которые могут быть отображены на экране. Наиболее распространенными разрешениями являются Full HD (1920x1080), Quad HD (2560x1440) и Ultra HD (3840x2160), также известное как 4K. Чем выше разрешение, тем более детализированное изображение вы получите.

Like
bottom of page