top of page
IMG_0308_edited.jpg

Educational and scientific laboratory  digital 
technologies in law

rss-photo_edited.jpg

Vozniuk Natalia 

Art. teacher of the department of civil law disciplines

Lutsk street Vinnichenko, 30 years old,

  building B, 2nd floor (room 218)

Порядок роботи

На цьому етапі Ви призначаєте зустріч або повідомляєте свій запит за допомогою доступних каналів зв’язку. Наш фахівець надасть Вам розгорнуту консультацію, відповість на Ваші питання, вкаже підсумкову вартість і терміни, необхідні для виконання Вашої заявки.

Після остаточної підготовки до виконання Вашого замовлення, наш співробітник представить Вам матеріали, які будуть використані в ході тесту з додатковим описом. На цьому етапі Ви можете внести свої корективи і побажання.

Після закінчення перевірки, наш спеціаліст Вами по телефону і повідомляє результат тесту. Письмовий висновок за результатами перевірки Ви отримаєте будь-яким зручним для Вас способом протягом 24-х годин після завершення тесту.

На даному етапі наш співробітник готується до виконання Вашої заявки. У підготовку входить: аналіз ситуації, вивчення необхідних матеріалів, підготовка загального задуму перевірки, вибір методики, підготовка тактики проведення, складання питань.

На цьому етапі здійсниться перевірка на поліграфі зазначеного Вами людини. Присутність замовника на цьому етапі не потрібно.

На даному етапі Ви можете запросити детальне пояснення результату тесту з описом використовуваних методик і демонстрацією графіків і відео. Дана послуга додатково не оплачується.

ЧЛЕНА ВАП Nº 575
Міністерство освіти і науки України
bottom of page