top of page

Юридична клініка "Ad Astra" провела зустріч із психологом А. Мельником та військовослужбовцями

Керівник юридичної клініки « Ad Astra» ВНУ імені Лесі Українки Віталій Єлов , він же Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області , спільно із координатором юридичної клініки « Ad Astra» Глібом Філіповичем відвідали Волинський обласний госпіталь ветеранів війни , де відбулася зустріч із психологом госпіталю Антонієм Мельником та військовослужбовцями ЗСУ та Національної гвардії , які перебувають на лікуванні.В процесі зустрічі Антоній Мельник розповів про потреби перебуваючих на лікуванні військовослужбовців, у вирішенні різних правових питань з метою захисту їх прав. Також йшлося про потреби військовослужбовців в отриманні безоплатної правової допомоги.


Там же відбувся прийом осіб в яких виникли різні проблеми. В процесі прийому піднімалися питання виплат грошового забезпечення, перерахунку пенсій, встановлення інвалідності, повернення депозитних вкладів, визнання права власності на частку в майні та інші.


На прийом звернулося 5-ро осіб, у яких з’ясовано сутність виниклих в них проблем та дано відповідні роз’яснення та консультації. А по тих зверненнях, які потребували надання вторинної правової допомоги, координатором юридичної клініки Глібом Філіповичем заведено досьє та зібрано необхідні матеріали для опрацювання та підготовки відповідних запитів, заяв, звернень та підготовки правових та процесуально-правових документів.


В кінці учасники зустрічі обмінялися контактними даними та домовилися про наступні зустрічі.

13 переглядів0 коментарів
bottom of page