top of page

Студенти правники та лектор із США відвідали Київ

Чотирнадцять найкращих студентів-правників, які представляли ВНУ та ЛНТУ, мали чотириденну екскурсію Києвом з 25 по 28 серпня. Ерік Путціг, лектор-волонтер зі США, обрав студентів на основі їхньої успішності на своєму курсі "Законотворчість для демократичного врядування", і, як і багато інших студентів, він був у Києві вперше. У перший день група відвідала чотирнадцять історичних пам'яток, і кожен студент відповідав за проведення лекції про значення визначеного місця.

Юрій Войтович (ВНУ; презентація про Національний академічний театр опери та балету України ім.. Т. Г. Шевченка) та Оксана Іранек (ЛНТУ; презентація про Майдан Незалежності) отримали нагороди за свої чудові презентації.

Під час відвідин прекрасного Михайлівського золотоверхого монастиря група опинилася в епіцентрі військового похорону Владислава Онищенка, "поета", який віддав своє життя за українську свободу у віці 21 року. Група мовчки, шанобливо залишилася до кінця панахиди і вислухала глибоку проповідь про жертовність і свободу від священика.


"Єдиний хороший російський танк - це знищений російський танк". - "Дуже шкода, що Володимир Путін не був всередині нього". - Ерік Путціг, запрошений лектор зі США.

Того ж вечора вони із задоволенням відвідали виставку знищеної російської військової зброї на знаменитій вулиці Хрещатик.

Ерік Путціг сказав: "Я з нетерпінням чекаю того дня, коли хвиля демократії знищить всю російську зброю війни".

На другий день учасники досліджували історичний район Подолу, а на третій день відвідали величний монумент "Батьківщина-мати", здійснили 5-кілометрову прогулянку вздовж мальовничого Дніпра та відпочили на "Скляному мості", звідки відкривається вражаючий вид на місто.


Наприкінці поїздки студенти "посвятили" свого викладача в лицарі та вручили йому традиційний титул "Гетьман" групи, а булава тепер зберігається у його вітальні в Луцьку.


Найголовніше, що студенти та їхній викладач поїхали з Києва з більш глибоким розумінням багатства української культури та історії, а також її належного місця серед цивілізованих демократичних націй.

285 переглядів0 коментарів
bottom of page