• Юридичний Факультет

Стартував проєкт "Оновлення 2022. Прокачайся заради майбутнього"

У неділю, 30 жовтня, розпочався проєкт «Оновлення 2022. Прокачайся заради майбутнього». Це проєкт для тих, хто цікавиться політикою та місцевим самоврядуванням і хоче спробувати себе у цих сферах та брати активну участь у житті громади, покращуюючи і вдосконалюючи її.

У програму входить декілька блоків, а саме:

«Право»,

«Фінанси»,

«Медіа»,

«Політика»,

«Школа депутата».Перший блок «Право» відбувся 30 жовтня 2022 року Обговорили питання про територіальну громаду та місцеве самоврядування, а також про місцеві вибори.

Лектором для цих тем було запрошено д.ю.н. Кравчука Володимира Миколайовича.

Крім того, ми говорили про : повноваження депутата місцевої ради та про те , як ГО(громадські організації) впливають на місцеві ради. Для розкриття цих тем було запрошено декана Юридичного факультету ВНУ Демчука Антона Михайловича. Усі вище згадані теми були дуже цікавими.

Особлива подяка лекторам за змістовні та корисні лекції.

Мені надзвичайно пощастило і я пройшла відбір та стала однією з учасниць цього цікавого та корисного проєкту, щиро вдячна за таку можливість.

Щиро дякую всім причетним за створення та підтримання такого проєкту і за сприяння у його реалізації та проведенні. Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом" Волинський національний університет імені Лесі Українки Луцька міська рада


Анастасія Богданова

https://www.facebook.com/profile.php?id=100017408041405

34 перегляди0 коментарів