• Юридичний Факультет

Команда юридичної клініки «Ad Astra» візьме участь у Національній Олімпіаді юридичних клінік.

18-20 лютого цього року Асоціація юридичних клінік України проводить Національну Олімпіаду юридичних клінік з консультування клієнтів, яка відбудеться в Національному університеті “Острозька академія” ( м. Острог, Рівненська область) і є попереднім раундом для участі української команди у Міжнародних Змаганнях з консультування клієнтів ім. Брауна-Мостена.
Тема цьогорічних Змагань: “Human Rights.” – “Права людини». В Україні тематика звужена до 4-х підтем та охоплює: право на мирні зібрання, свободу віросповідання, свободу вираження та баланс права на приватність, недискримінацію.


Змагання з консультування клієнтів – це унікальний та, водночас, ефективний практичний інструмент, який дозволяє здобути й вдосконалити значу кількість необхідних для успішного правника якостей. Оскільки змагання, по суті, моделюють процес прийому клієнта практикуючими юристами і надання йому первинної консультації на основі лише короткого меморандуму справи, який учасники отримують заздалегідь – учасники змагань, так чи інакше, тренують свої навики слухання та аналізу, відпрацьовують правила етики поведінки та встановлення психологічного контакту, усних комунікаційних навиків, командної роботи та ін.


Змагання відбуваються виключно англійською мовою.


Команда-переможець національного раунду представлятиме Україну на міжнародному рівні.

Юридичну клініку «Ad Astra» Волинського національного університету імені Лесі України представлятимуть в цих змаганнях студенти-консультанти юридичної клініки Катерина Ковальчук та Марія Єлова.

Для участі в олімпіаді зареєструвалось 11 команд від юридичних клінік наступних навчальних закладів: Львівського національного університету імені Івана Франка; Державного університету економіки та технологій; Донецького національного університету імені Василя Стуса; Сумського національного аграрного університету; Національної академії внутрішніх справ; Дніпропетровського національного університету внутрішніх справ; Університету митної справи і фінансів; Українського католицького університету; Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Волинського національного університету імені Лесі Українки; Національного університету «Острозька академія».


19 перегляд0 коментар

+38(0332)24 04 11

©2018-2021 Юридичний факультет Волинський національний університет імені Лесі Українки.