top of page

Зустріч керівника юридичної клініки «Ad Astra» з учнями Підберезівського ліцею

Керівник юридичної клініки «Ad Astra» ВНУ імені Лесі Українки Віталій Єлов, зустрівся із учнями випускних класів Підберезівського ліцею Горохівської міської ради Луцького району, а враховуючи, що в цей час була оголошена повітряна тривога, зустріч відбувалася в бомбосховищі школи.

Він розповів про професію юриста, про свій професійний шлях, який розпочинався після закінчення ним в свій час Підберезівської восьмирічної школи. Він описав перші свої кроки на шляху до професії юриста, а також - про особливість цієї професії та про проблеми і виклики які стоять сьогодні перед правничою професією.

Також він коротко проінформував учнів про інститут Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, функції та завдання цього інституту, а також - про свою діяльність, як регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України у Волинській області.

Під час зустрічі Віталій Єлов також розповів учням про юридичний факультет Волинського національного університету імені Лесі Українки , який починаючи з 1993 року готує фахових юристів, а також про базу практичного навчання – юридичну клініку «Ad Astra» ВНУ імені Лесі Українки.Він проінформував учнів про здобутки юридичної клініки, а також про те, що на базі юридичної клініки сьогодні діє пункт з надання безоплатної правової допомоги та інформаційної підтримки, діяльність якого відбувається в рамках проекту «Посилення демократичного врядування в Центральній та Північній Україні», який реалізує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки National Endowment for Democracy, а також про правову допомогу, яка надається сьогодні консультантами юридичної клініки переселенцям та іншим малозабезпеченим групам населення.

Віталій Єлов закликав учнів, які виявляють бажання отримати правничу професію, поповнювати ряди студентів юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки та вручив їм буклети про діяльністьюридичного факультету.