top of page

Відкрито реєстрацію на ІІ Літню Школу Європейського парламентаризму

Шановні студенти та викладачі!Відкриття ІІ Літньої школи Європейського парламентаризму відбудеться


04 червня 2024 року о 11.00 в ауд. 220


Запрошуємо до участі в роботі ІІ Літньої школи європейського парламентаризму, в рамках якої будуть цікаві тематичні зустрічі з депутатами, науковцями, практиками (онлайн та офлайн формати).


Місія: популяризація інформації про функціонування вітчизняного і зарубіжних парламентів, а також діяльність парламентарів як одного з потенційних напрямків професійної діяльності юриста (випускника юридичного факультету).


Мета: представити цільовій аудиторії основоположні тенденції функціонування європейського парламентаризму, в тому числі українського, з врахуванням сучасних викликів. Літня школа європейського парламентаризму 2023 орієнтована на досвід країн Центральної Європи та України, з можливістю вивчення аналогічного досвіду інших країн європейського континенту в подальшому.


Завдання: ознайомити цільову аудиторію з сучасними процесами функціонування ПАРЄ; особливостями функціонування парламентів європейських держав (на прикладі Польщі та Литви); особливостями функціонування Верховної Ради України в умовах воєнного стану; особливостями організації законодавчого процесу у Верховній Раді України в умовах воєнного стану; перспективами реформування Верховної Ради України в контексті євроінтеграційних прагнень України.


308 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page